KARRIER

Nyitott pozíciók

Agilis tréner, tanácsadó

Emberközpontú, fiatal csapatban dolgoznál agilis, inspiráló és innovatív környezetben, úgy, hogy közben a szakma minden területén fejlődsz a tapasztaltabb munkatársak, és a projektek révén?

Három tanácsadó generáció tapasztalatával, lendületével és együttműködésével, 25 éve támogatunk szervezeteket és egyéneket abban, hogy hatékonyabban működjenek projektmenedzsment módszertanok és az agilis szemlélet mindennapi alkalmazásával és fejlesztésével.

Téged keresünk, ha:

  • jól ismered és alkalmazod az agilis megközelítés módszertani és készségszintű elveit
  • dolgoztál legalább 1-3 évet agilis környezetben scrum masterként, projektmenedzserként vagy hasonló üzletfejlesztési munkakörben
  • magabiztosan kommunikálsz (magyarul és angolul is) és szívesen adod át megszerzett tudásodat, tapasztalatodat másoknak
  • agilis ?, önreflektív és empatikus személyiséged alkalmassá tesz téged tréneri és coach szerepek betöltésére
  • megoldásfókusszal közelíted a problémákat és motivált vagy a folyamatos fejlődésre
  • ismered és használod a legismertebb agilis toolokat, pl. Jira, Trello, Slack stb.

Mi lesz a feladatod?

  • partnereink induló vagy folyamatban lévő projektjeinek támogatása, vezetése agilis megközelítéssel
  • önszerveződés, együttműködés feltételeinek és kereteinek kialakítása ügyfeleink csapatai körében agilis módszertanok helyzetfüggő alkalmazásával
  • agilis szemléletmód kialakítása és hosszútávú megszilárdítása szervezetek, csapatok körében
  • agilis módszertani és készségszintű fejlesztő képzések, workshopok tervezése és megtartása agilis környezetben érintett szereplők (pl. Scrum Master, Product Owner stb.) számára

Erre számíts, ha csatlakozol csapatunkba:

  • jó hangulatú és inspiráló mindennapok egy önjáró csapatban, ahol a személyes és szakmai fejlődés közös missziónk
  • üzletileg, szakmailag és emberileg is inspiráló, hosszú távú együttműködés
  • változatos és kihívó projektek, hiszen ügyfeleink között megtalálhatóak hazai és nemzetközi szinten is elismert szervezetek, a teljesség igénye nélkül pénzintézetek, kreatív ügynökségek vagy automatizálásban, robotikában élen járó fejlesztő cégek
  • kellemes munkakörnyezet Budán, hangulatos kiskerttel
  • családias légkör, sok nevetés, közös ebédek, csapatépítő programok havonta vagy sűrűbben

Várjuk jelentkezésed fényképes CV-vel a baranyai.melinda@szinergia.hu email címre.